FARMACELL

BIELIZNA MODELUJĄCA

WEAR YOUR PERFECT SHAPE

Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę dla Pań i Panów. Stworzona z innowacyjnych tkanin i szlachetnych materiałów. Wyprodukowana całkowicie we Włoszech z myślą, by zadbać o zdrowie Twojej skóry, piękne ciało i dobre samopoczucie. Bielizna, która masuje skórę, modeluje i wyszczupla sylwetkę, korygując jej niedoskonałości, a jednocześnie utrzymuje skórę miękką i zdrową.

BIELIZNA ANTYCELLULITOWA

WYSZCZUPLAJĄCA

MASSAGE & SHAPE

Masująca i delikatnie modelująca sylwetkę bielizna ze specjalnie opatentowanej mikrotkaniny o strukturze plastra miodu. Dzięki wklęsło-wypukłej fakturze zapewnia mikromasaż skóry w czasie poruszania się, stymuluje cyrkulację podskórną, pomaga zwalczać cellulit, sprawia, że ciało staje się gładsze i jędrniejsze.

BIELIZNA WYSZCZUPLAJĄCA

BODYSHAPER

Szeroka linia bielizny wyszczuplającej z miękkiej mikrofibry. Bielizna o wysokim stopniu kompresji silnie modelująca i wysmuklająca sylwetkę, a jednocześnie cienka, miła w dotyku, dyskretna pod ubraniem.

BIELIZNA WYSZCZUPLAJĄCA

CHŁODZĄCA

ELEGANCE SHAPE

Elegancka bielizna modelująca sylwetkę z dodatkiem chłodzącego włókna NILIT®BREEZE, które nadaje dodatkowy komfort noszenia gdy warunkach wysokich temperatur. Cienka tkanina i brak szwów po bokach sprawia, że ​​ta bielizna jest niewidoczna i dyskretna pod każdym rodzajem odzieży.

BIELIZNA WYSZCZUPLAJĄCA

BODYSHAPER+

Kolekcja szortów i legginsów z innowacyjnego włókna NILIT®INNERGY, które wykorzystuje promienie dalekiej podczerwieni (FIR) do delikatnego podgrzewania głębszych warstw skóry. Łączy w sobie działanie modelujące i odżywcze dla ciała. Pozwala zmniejszać niedoskonałości spowodowane cellulitem i redukuje tkankę tłuszczową.

PASY MODELUJĄCE

Z SIATECZKI MESH

MESH BODYSHAPER

Pasy modelujące brzuch i biodra dla Panów i Pań. Wykonane z bardzo elastycznego materiału, lekkie, oddychające. Dzięki cienkiej dzianinie pozostaną niewidoczne pod ubraniem. 

BIELIZNA WYSZCZUPLAJĄCA

DLA PANÓW

MEN SHAPER

Męska bielizna dzięki specjalnemu systemowi kompresji efektywnie modeluje brzuch, biodra, klatkę piersiową. Elastyczna, idealnie przylega do ciała, nie krępuje naturalnych ruchów, pozostaje dyskretna pod ubraniem.