logotype

massage-menu-1massage-menu-2massage-menu-3

 

Przeciwcellulitowa Linia - MASSAGE

Wszystkie produkty tej linii, od krótkich szortów po koszulkę z długim rękawem mają na celu zwalczanie pomarańczowej skórki i cellulitu, wygładzenie nierówności skóry i wymodelowanie sylwetki. Umożliwia to faktura tkaniny ze specjalnymi regularnymi wypustkami, które z każdym ruchem ciała delikatnie masują skórę i stymulując cyrkulację podskórną sprawiają, że staje się ona gładsza i jędrniejsza. Spodenki z tej linii posiadają w koczku antybakteryjny klin ze srebrną nicią zapewniający stałą ochronę higieniczną miejsc intymnych. Produkty linii MASSAGE w zależności od użytej tkaniny dzielą się na trzy grupy: produkty z mikrofibry, produkty z dodatkiem włókna mlecznego lub z dodatkiem włókna srebrnego. Wszystkie produkty tej linii są wyrobami medycznymi klasy I, testowane klinicznie z poztywnym rezultatem.

logo-micro MICROFIBER

produkty wykonane z mikrofibry  są miękkie, elastyczne, przepuszczające wilgoć , pozwalają utrzymać naturalną ciepłotę ciała.  

logo-milk MILK


produkty z dodatkiem włókna mlecznego oprócz  efektu masażu posiadają dodatkowo właściwości nawilżające, zmiękczające i wygładzające skórę. Wysoka zawartość komponentów aminokwasów nadaje tkaninie miękkość, naturalność oraz przepuszczalność  zbliżoną do  włókien  jedwabiu. Włókno mleczne pozwala uniknąć podrażnień, zatem linia ta jest polecana szczególnie dla osób o wrażliwej skórze.

logo-silver SILVER


produkty z dodatkiem włókna srebrnego pozwalają na bezpośredni kontakt skóry ze srebrem na całej swojej powierzchni, co nadaje im szczególne właściwości higieniczne.  Srebro ogranicza rozwój bakterii i grzybów i redukuje nieprzyjemne zapachy, ponadto ma właściwości elektrostatyczne i termoregulacyjne.